popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4510
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
JELINAK - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Usora Žabljak 
 
06:45 
Maglaj 
07:15 
07:15 
Žepče 
07:30 
07:30 
Zenica 
08:20 
08:30 
Vitez 
09:15 
09:15 
Donji Vakuf 
10:35 
10:45 
Bugojno 
11:00 
11:00 
Tomislavgrad 
11:55 
11:55 
Split 
14:10 
14:10 
Trogir 
14:40 
14:40 
Šibenik 
15:30 
15:30 
Zadar 
16:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije