Umag - Varaždin
 
interni broj: 3812
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Umag 
 
14:15
Novigrad 
14:40 
14:40
Poreč 
15:10 
15:10
Vrsar 
15:30 
15:30
Rovinj 
16:00 
16:00
Pula 
16:45 
16:50
Labin 
17:35 
17:35
Opatija 
18:50 
18:50
Rijeka 
19:10 
19:30
Karlovac 
21:10 
21:10
Zagreb 
22:00 
22:10
Sv. Ivan Zelina 
22:45 
22:45
Breznica 
23:00 
23:00
Breznički Hum 
23:10 
23:10
Novi Marof 
23:20 
23:20
Varaždin 
23:40