popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3812
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Umag 
 
14:15 
Novigrad 
14:40 
14:40 
Poreč 
15:10 
15:10 
Vrsar 
15:30 
15:30 
Rovinj 
16:00 
16:00 
Pula 
16:45 
16:50 
Labin 
17:35 
17:35 
Opatija 
18:50 
18:50 
Rijeka 
19:10 
19:30 
Karlovac 
21:10 
21:10 
Zagreb 
22:00 
22:10 
Sv. Ivan Zelina 
22:45 
22:45 
Breznica 
23:00 
23:00 
Breznički Hum 
23:10 
23:10 
Novi Marof 
23:20 
23:20 
Varaždin 
23:40 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije