Tuzla - Pula
 
interni broj: 3528
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Tuzla 
 
19:00
Srebrenik 
19:40 
19:40
Cerik 
19:50 
19:50
Brka 
20:00 
20:00
Brčko 
20:15 
20:15
Orašje 
20:30 
20:30
Orašje (BIH-HR) 
20:35 
20:35
Županja (HR-BIH) 
20:45 
20:45
Županja 
20:50 
20:50
Slavonski Brod 
21:40 
21:40
Zagreb 
00:15 
00:15
Rijeka 
03:15 
03:15
Labin 
04:30 
04:30
Pula 
05:15