Trieste - Zagreb
 
interni broj: 8101
način prijevoza: autobus
prijevoznik: ČRNJA TOURS d.o.o.
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Trieste 
 
08:45
Kopar 
09:34 
09:34
Umag 
10:15 
10:15
Novigrad 
10:35 
10:35
Poreč 
11:00 
11:00
Rovinj 
11:40 
11:40
Pula 
12:15 
12:30
Rijeka 
14:20 
14:20
Zagreb 
16:15