Subotica - Novi Grad
 
interni broj: 2310
način prijevoza: autobus
prijevoznik: SMILJIĆ - Banja Luka
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Subotica 
 
14:00
Bačka Topola 
15:00 
15:05
Novi Sad 
15:30 
15:45
Ruma 
16:40 
16:45
Batrovci (SRB-HR) 
17:35 
17:35
Bajakovo (HR-SRB) 
17:55 
17:55
Stara Gradiška 
20:20 
20:20
Bosanska Gradiška 
20:40 
20:40
Banja Luka 
21:30 
21:30
Prijedor 
22:10 
22:10
Novi Grad 
22:45