Subotica - Igalo
 
interni broj: 7954
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Subotica 
 
17:30
Bačka Topola 
18:05 
18:05
Kula (HR) 
18:30 
18:30
Vrbas 
18:50 
18:50
Srbobran 
19:05 
19:05
Novi Sad 
19:35 
19:45
Beograd 
21:05 
21:20
Gornji Milanovac 
23:50 
23:50
Čačak 
00:20 
00:20
Užice 
01:10 
01:10
Bijelo Polje 
04:40 
04:40
Mojkovac 
05:15 
05:15
Kolašin 
05:45 
05:45
Podgorica 
07:25 
07:35
Sutomore 
08:25 
08:25
Mišići 
08:30 
08:30
Petrovac (MNE) 
08:40 
08:40
Budva 
08:50 
08:50
Tivat 
09:15 
09:15
Kotor 
09:30 
09:30
Risan 
10:00 
10:00
Herceg Novi 
10:30 
10:30
Igalo 
10:40