Stockholm - Mostar
 
interni broj: 1985
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: sub -
STANICA
DOL.
POL.
Stockholm 
 
07:00
Nikoping 
08:15 
08:15
Norrkoping 
09:10 
09:10
Linkoping 
10:00 
10:00
Jonkoping 
11:15 
11:15
Varnamo 
12:15 
12:15
Ljungbi 
13:00 
13:00
Helsingborg 
14:30 
14:30
Landskrona 
15:00 
15:00
Malmo 
15:45 
15:45
Copenhagen 
16:00 
16:00
Gedser 
18:15 
18:15
Rostock 
21:00 
21:00
Passau (D-A) 
07:00 
07:00
Sauben 
07:15 
07:15
Spielfeld 
11:15 
11:15
Šentilj 
11:30 
11:30
Gruškovje 
12:30 
12:30
Macelj 
12:40 
12:40
Stara Gradiška 
15:10 
15:10
Bosanska Gradiška 
15:40 
15:40
Bosanska Gradiška 
15:45 
15:45
Banja Luka 
16:40 
16:40
Jajce 
17:55 
17:55
Donji Vakuf 
18:35 
18:35
Travnik 
19:45 
19:45
Zenica 
20:30 
20:30
Sarajevo 
22:00 
22:00
Mostar 
00:30