popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
PUNTAMIKA LINE - Zadar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
14:30 
Solin 
14:40 
14:40 
Trogir 
15:00 
15:00 
Marina 
15:10 
15:10 
Podorljak 
15:20 
15:20 
Rogoznica 
15:25 
15:25 
Primošten 
15:35 
15:35 
Grebaštica 
15:50 
15:50 
Brodarica 
15:58 
15:58 
Šibenik 
16:10 
16:10 
Vodice 
16:20 
16:20 
Tisino (raskršće) 
16:27 
16:27 
Pirovac 
16:33 
16:33 
Drage 
16:43 
16:43 
Pakoštane 
16:48 
16:48 
Biograd na moru 
17:00 
17:00 
Sv. Filip i Jakov 
17:08 
17:08 
Sukošan 
18:18 
18:18 
Zadar 
17:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije