Split - Zadar
 
interni broj: 4
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PUNTAMIKA LINE - Zadar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
14:30
Solin 
14:40 
14:40
Trogir 
15:00 
15:00
Marina 
15:10 
15:10
Podorljak 
15:20 
15:20
Rogoznica 
15:25 
15:25
Primošten 
15:35 
15:35
Grebaštica 
15:50 
15:50
Brodarica 
15:58 
15:58
Šibenik 
16:10 
16:10
Vodice 
16:20 
16:20
Tisino (raskršće) 
16:27 
16:27
Pirovac 
16:33 
16:33
Drage 
16:43 
16:43
Pakoštane 
16:48 
16:48
Biograd na moru 
17:00 
17:00
Sv. Filip i Jakov 
17:08 
17:08
Sukošan 
18:18 
18:18
Zadar 
17:45