popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3818
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
12:00 
Trogir 
12:35 
12:35 
Marina 
12:50 
12:50 
Rogoznica 
13:00 
13:00 
Primošten 
13:10 
13:10 
Šibenik 
13:40 
13:45 
Vodice 
14:05 
14:05 
Pirovac 
14:15 
14:15 
Biograd mag. 
14:40 
14:40 
Sukošan 
14:50 
14:50 
Zadar 
15:05 
15:10 
Posedarje 
15:30 
15:30 
Obrovac 
16:00 
16:00 
Gračac 
16:30 
16:30 
Korenica 
17:25 
17:25 
Borje 
17:30 
17:40 
Plitvička Jezera 
17:50 
17:50 
Slunj 
18:20 
18:20 
Karlovac 
19:30 
19:30 
Zagreb 
20:20 
20:30 
Novi Marof 
21:30 
21:30 
Varaždin 
21:55 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije