Split - Varaždin
 
interni broj: 3818
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
12:00
Trogir 
12:35 
12:35
Marina 
12:50 
12:50
Rogoznica 
13:00 
13:00
Primošten 
13:10 
13:10
Šibenik 
13:40 
13:45
Vodice 
14:05 
14:05
Pirovac 
14:15 
14:15
Biograd mag. 
14:40 
14:40
Sukošan 
14:50 
14:50
Zadar 
15:05 
15:10
Posedarje 
15:30 
15:30
Obrovac 
16:00 
16:00
Gračac 
16:30 
16:30
Korenica 
17:25 
17:25
Borje 
17:30 
17:40
Plitvička Jezera 
17:50 
17:50
Slunj 
18:20 
18:20
Karlovac 
19:30 
19:30
Zagreb 
20:20 
20:30
Novi Marof 
21:30 
21:30
Varaždin 
21:55