Split - Šibenik
 
interni broj: 4463
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOTRANSPORT - Šibenik
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
20:00
Solin 
20:10 
20:10
Trogir 
20:30 
20:30
Marina 
20:45 
20:45
Podorljak 
20:51 
20:51
Rogoznica 
21:00 
21:00
Primošten 
21:05 
21:05
Grebaštica 
21:16 
21:16
Brodarica 
21:23 
21:23
Šibenik 
21:35