popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3708
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
06:00 
Dugi Rat 
06:20 
06:20 
Omiš 
06:28 
06:28 
Dubci 
06:50 
06:50 
Zadvarje 
06:58 
06:58 
Šestanovac 
07:05 
07:05 
Cista Provo 
07:16 
07:16 
Lovreć 
07:21 
07:21 
Krivodol 
07:32 
07:32 
Imotski 
07:45 
07:45 
Donji Vinjani (HR-BIH) 
07:55 
07:55 
Gorica (BIH-HR) 
08:15 
08:15 
Grude 
08:30 
08:30 
Klobuk 
08:46 
08:46 
Vitina 
08:51 
08:51 
Ljubuški 
08:59 
08:59 
Međugorje 
09:08 
09:08 
Čitluk 
09:12 
09:12 
Mostar 
09:35 
09:45 
Jablanica 
10:43 
10:43 
Konjic 
11:15 
11:15 
Tarčin 
12:00 
12:00 
Hadžići 
12:17 
12:17 
Sarajevo 
12:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije