Split - Sarajevo
 
interni broj: 3708
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
06:00
Dugi Rat 
06:20 
06:20
Omiš 
06:28 
06:28
Dubci 
06:50 
06:50
Zadvarje 
06:58 
06:58
Šestanovac 
07:05 
07:05
Cista Provo 
07:16 
07:16
Lovreć 
07:21 
07:21
Krivodol 
07:32 
07:32
Imotski 
07:45 
07:45
Donji Vinjani (HR-BIH) 
07:55 
07:55
Gorica (BIH-HR) 
08:15 
08:15
Grude 
08:30 
08:30
Klobuk 
08:46 
08:46
Vitina 
08:51 
08:51
Ljubuški 
08:59 
08:59
Međugorje 
09:08 
09:08
Čitluk 
09:12 
09:12
Mostar 
09:35 
09:45
Jablanica 
10:43 
10:43
Konjic 
11:15 
11:15
Tarčin 
12:00 
12:00
Hadžići 
12:17 
12:17
Sarajevo 
12:45