popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
8029
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
BRIONI - Pula
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
05:00 
Trogir 
05:30 
05:30 
Šibenik 
06:30 
06:30 
Biograd na moru 
07:20 
07:20 
Zadar 
07:55 
08:00 
Posedarje 
08:30 
08:30 
Karlobag 
09:35 
09:45 
Starigrad 
10:30 
10:30 
Senj 
11:00 
11:00 
Novi Vinodolski 
11:25 
11:25 
Crikvenica 
11:35 
11:35 
Kraljevica 
11:55 
11:55 
Rijeka 
12:20 
12:30 
Opatija 
12:50 
12:50 
Labin 
13:50 
13:50 
Raša 
14:00 
14:00 
Pula 
14:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije