Split - Mostar
 
interni broj: 1103
način prijevoza: autobus
prijevoznik: GLOBTOUR - Međugorje
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
10:55
Dugi Rat 
11:20 
11:20
Omiš 
11:25 
11:25
Makarska 
12:05 
12:05
Ploče 
13:05 
13:05
Metković 
13:30 
13:30
Doljani 
13:45 
13:45
Čapljina 
14:00 
14:00
Međugorje 
14:25 
14:25
Čitluk 
14:30 
14:30
Mostar 
15:00