Split - Mostar
 
interni broj: 1101
način prijevoza: autobus
prijevoznik: GLOBTOUR - Međugorje
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
06:00
Makarska 
07:10 
07:10
Vrgorac 
08:00 
08:00
Orah 
08:15 
08:15
Orahovlje 
08:30 
08:30
Ljubuški 
08:50 
08:50
Međugorje 
09:05 
09:05
Čitluk 
09:15 
09:15
Mostar 
09:30