Split - Mostar
 
interni broj: 1099
način prijevoza: autobus
prijevoznik: GLOBTOUR - Međugorje
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
17:30
Dugi Rat 
17:50 
17:50
Omiš 
18:00 
18:00
Makarska 
19:00 
19:00
Vrgorac 
20:00 
20:00
Orah 
20:15 
20:15
Orahovlje 
20:20 
20:20
Vitina 
20:30 
20:30
Ljubuški 
20:45 
20:45
Međugorje 
20:55 
20:55
Čitluk 
21:10 
21:10
Mostar 
21:40