popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4453
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA TOURS INTERNATIONAL - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Split 
 
10:00 
Trogir 
10:30 
10:30 
Primošten 
11:00 
11:00 
Šibenik 
11:35 
11:35 
Stankovci 
12:10 
12:10 
Benkovac 
12:25 
12:25 
Smilčić 
12:50 
12:50 
Zadar 
13:05 
13:05 
Karlobag 
14:55 
14:55 
Senj 
16:00 
16:00 
Rijeka 
17:30 
17:30 
Bonn 
10:20 
10:20 
Koln 
11:00 
11:00 
Dusseldorf 
12:10 
12:10 
Duisburg 
13:00 
13:00 
Essen 
13:25 
13:25 
Bochum 
13:50 
13:50 
Dortmund 
14:20 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije