Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4089
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
18:15
Odra 
18:18 
18:18
Stupno 
18:21 
18:21
Sela 
18:24 
18:24
Žažina 
18:30 
18:30
Dužica 
18:34 
18:34
Lekenik 
18:40 
18:40
Pešćenica 
18:45 
18:45
Vukojevac 
18:48 
18:48
Ogulinec 
18:51 
18:51
Buševec 
18:53 
18:53
Mraclin 
18:55 
18:55
Vukovina 
18:57 
18:57
Velika Gorica 
19:03 
19:03
Zagreb 
19:20