Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4088
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
17:30
Odra 
17:33 
17:33
Stupno 
17:36 
17:36
Sela 
17:39 
17:39
Žažina 
17:45 
17:45
Dužica 
17:49 
17:49
Lekenik 
17:55 
17:55
Pešćenica 
18:00 
18:00
Vukojevac 
18:03 
18:03
Ogulinec 
18:06 
18:06
Buševec 
18:18 
18:18
Mraclin 
18:10 
18:10
Vukovina 
18:12 
18:12
Velika Gorica 
18:18 
18:18
Zagreb 
18:35