Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4087
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
16:30
Odra 
16:33 
16:33
Stupno 
16:36 
16:36
Sela 
16:39 
16:39
Žažina 
16:45 
16:45
Dužica 
16:49 
16:49
Lekenik 
16:55 
16:55
Pešćenica 
17:00 
17:00
Vukojevac 
17:03 
17:03
Ogulinec 
17:06 
17:06
Buševec 
17:08 
17:08
Mraclin 
17:10 
17:10
Vukovina 
17:12 
17:12
Velika Gorica 
17:18 
17:18
Zagreb 
17:35