Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4086
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
15:30
Odra 
15:33 
15:33
Stupno 
16:36 
16:36
Sela 
15:39 
15:39
Žažina 
15:45 
15:45
Dužica 
15:49 
15:49
Lekenik 
15:55 
15:55
Pešćenica 
16:00 
16:00
Vukojevac 
16:03 
16:03
Ogulinec 
16:06 
16:06
Buševec 
16:08 
16:08
Mraclin 
16:10 
16:10
Vukovina 
16:12 
16:12
Velika Gorica 
16:18 
16:18
Zagreb 
16:35