Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4085
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
13:20
Odra 
13:23 
13:23
Stupno 
13:26 
13:26
Sela 
13:29 
13:29
Žažina 
13:35 
13:35
Dužica 
13:39 
13:39
Lekenik 
13:45 
13:45
Pešćenica 
13:50 
13:50
Vukojevac 
13:53 
13:53
Ogulinec 
13:56 
13:56
Buševec 
13:58 
13:58
Mraclin 
14:00 
14:00
Vukovina 
14:02 
14:02
Velika Gorica 
14:08 
14:08
Zagreb 
14:25