Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4084
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
09:40
Odra 
09:43 
09:43
Stupno 
09:46 
09:46
Sela 
09:49 
09:49
Žažina 
09:55 
09:55
Dužica 
09:59 
09:59
Lekenik 
10:05 
10:05
Pešćenica 
10:10 
10:10
Vukojevac 
10:13 
10:13
Ogulinec 
10:16 
10:16
Buševec 
10:18 
10:18
Mraclin 
10:20 
10:20
Vukovina 
10:22 
10:22
Velika Gorica 
10:28 
10:28
Zagreb 
10:45