Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4082
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
05:25
Odra 
05:28 
05:28
Stupno 
05:31 
05:31
Sela 
05:34 
05:34
Žažina 
05:40 
05:40
Dužica 
05:44 
05:44
Lekenik 
05:50 
05:50
Pešćenica 
05:55 
05:55
Vukojevac 
05:58 
05:58
Ogulinec 
06:01 
06:01
Buševec 
06:03 
06:03
Mraclin 
06:05 
06:05
Vukovina 
06:07 
06:07
Velika Gorica 
06:13 
06:13
Zagreb 
06:30