Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4080
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
04:25
Odra 
04:28 
04:28
Stupno 
04:31 
04:31
Sela 
04:34 
04:34
Žažina 
04:40 
04:40
Dužica 
04:44 
04:44
Lekenik 
04:50 
04:50
Pešćenica 
04:55 
04:55
Vukojevac 
04:58 
04:58
Ogulinec 
05:01 
05:01
Buševec 
05:03 
05:03
Mraclin 
05:05 
05:05
Vukovina 
05:07 
05:07
Velika Gorica 
05:13 
05:13
Zagreb 
05:30