Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4079
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
12:00
Odra 
12:03 
12:03
Stupno 
12:06 
12:06
Sela 
12:09 
12:09
Žažina 
12:15 
12:15
Dužica 
12:19 
12:19
Lekenik 
12:25 
12:25
Pešćenica 
12:30 
12:30
Vukojevac 
12:33 
12:33
Ogulinec 
12:36 
12:36
Buševec 
12:38 
12:38
Mraclin 
12:40 
12:40
Vukovina 
12:42 
12:42
Velika Gorica 
12:48 
12:48
Zagreb 
13:05