Sisak - Zagreb
 
interni broj: 4078
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sisak 
 
10:45
Odra 
10:48 
10:48
Stupno 
10:51 
10:51
Sela 
10:54 
10:54
Žažina 
11:00 
11:00
Dužica 
11:04 
11:04
Lekenik 
11:10 
11:10
Pešćenica 
11:15 
11:15
Vukojevac 
11:18 
11:18
Ogulinec 
11:21 
11:21
Buševec 
11:23 
11:23
Mraclin 
11:25 
11:25
Vukovina 
11:27 
11:27
Velika Gorica 
11:33 
11:33
Zagreb 
11:50