Šipovo - Beograd
 
interni broj: 2313
način prijevoza: autobus
prijevoznik: SMILJIĆ - Banja Luka
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Šipovo 
 
21:00
Jezero 
21:15 
21:15
Mrkonjić Grad 
21:30 
21:30
Bočac 
22:00 
22:00
Krupa na Vrbasu 
22:15 
22:15
Banja Luka 
23:00 
23:00
Prnjavor (BIH) 
00:00 
00:00
Dreventa 
01:00 
01:00
Modriča 
02:00 
02:00
Brčko 
03:00 
03:00
Bijeljina 
04:00 
04:00
Sremska Mitrovica 
05:15 
05:15
Beograd 
06:30