Šibenik - Split
 
interni broj: 4465
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOTRANSPORT - Šibenik
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Šibenik 
 
09:00
Brodarica 
09:10 
09:10
Grebaštica 
09:20 
09:20
Primošten 
09:35 
09:35
Rogoznica 
09:45 
09:45
Marina 
09:55 
09:55
Trogir 
10:10 
10:10
Split 
10:40