Šibenik - Beograd
 
interni broj: 7508
način prijevoza: autobus
prijevoznik: FUDEKS - Beograd
prometuje: do daljnjeg
dani: čet - ned -
STANICA
DOL.
POL.
Šibenik 
 
19:00
Benkovac 
19:47 
19:47
Obrovac 
20:17 
20:17
Slunj 
22:30 
22:30
Glina 
23:50 
23:50
Petrinja 
00:14 
00:14
Sisak 
00:28 
00:28
Sremska Mitrovica 
04:45 
04:45
Beograd 
05:55