Sarajevo - Zagreb
 
interni broj: 3652
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
06:30
Ilidža 
06:42 
06:42
Han Ploča 
07:00 
07:00
Kiseljak 
07:15 
07:15
Brestovsko 
07:27 
07:27
Busovača 
07:45 
07:45
Vitez 
08:00 
08:00
Travnik 
08:20 
08:20
Turbe 
08:30 
08:30
Donji Vakuf 
09:05 
09:05
Babino Selo 
09:15 
09:15
Torlakovac 
09:25 
09:25
Vinac 
09:33 
09:33
Jajce 
09:55 
09:55
Podmilačje 
10:05 
10:05
Barevo 
10:15 
10:15
Crna Reka 
10:27 
10:27
Bočac Most 
10:43 
10:43
Krupa 
10:54 
10:54
Rekavica 
11:03 
11:03
Banja Luka 
11:45 
11:45
Laktaši 
11:59 
11:59
Nova Topola 
12:15 
12:15
Bosanska Gradiška 
12:28 
12:28
Zagreb 
14:50