popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3652
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
06:30 
Ilidža 
06:42 
06:42 
Han Ploča 
07:00 
07:00 
Kiseljak 
07:15 
07:15 
Brestovsko 
07:27 
07:27 
Busovača 
07:45 
07:45 
Vitez 
08:00 
08:00 
Travnik 
08:20 
08:20 
Turbe 
08:30 
08:30 
Donji Vakuf 
09:05 
09:05 
Babino Selo 
09:15 
09:15 
Torlakovac 
09:25 
09:25 
Vinac 
09:33 
09:33 
Jajce 
09:55 
09:55 
Podmilačje 
10:05 
10:05 
Barevo 
10:15 
10:15 
Crna Reka 
10:27 
10:27 
Bočac Most 
10:43 
10:43 
Krupa 
10:54 
10:54 
Rekavica 
11:03 
11:03 
Banja Luka 
11:45 
11:45 
Laktaši 
11:59 
11:59 
Nova Topola 
12:15 
12:15 
Bosanska Gradiška 
12:28 
12:28 
Zagreb 
14:50 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije