popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3651
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
12:30 
Ilidža 
12:42 
12:42 
Han Ploča 
13:00 
13:00 
Kiseljak 
13:15 
13:10 
Brestovsko 
13:27 
13:27 
Busovača 
13:45 
13:45 
Vitez 
14:00 
14:00 
Travnik 
14:20 
14:15 
Turbe 
14:30 
14:30 
Donji Vakuf 
15:10 
15:05 
Babino Selo 
15:22 
15:22 
Torlakovac 
15:30 
15:30 
Vinac 
15:38 
15:38 
Jajce 
16:00 
15:55 
Banja Luka 
17:35 
17:30 
Laktaši 
18:00 
18:00 
Nova Topola 
18:20 
18:20 
Bosanska Gradiška 
18:33 
18:33 
Zagreb 
20:55 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije