Sarajevo - Zagreb
 
interni broj: 3651
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
12:30
Ilidža 
12:42 
12:42
Han Ploča 
13:00 
13:00
Kiseljak 
13:15 
13:10
Brestovsko 
13:27 
13:27
Busovača 
13:45 
13:45
Vitez 
14:00 
14:00
Travnik 
14:20 
14:15
Turbe 
14:30 
14:30
Donji Vakuf 
15:10 
15:05
Babino Selo 
15:22 
15:22
Torlakovac 
15:30 
15:30
Vinac 
15:38 
15:38
Jajce 
16:00 
15:55
Banja Luka 
17:35 
17:30
Laktaši 
18:00 
18:00
Nova Topola 
18:20 
18:20
Bosanska Gradiška 
18:33 
18:33
Zagreb 
20:55