popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3650
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
22:00 
Viskovo 
22:45 
22:45 
Kiseljak 
23:00 
23:00 
Busovača 
23:30 
23:30 
Vitez 
23:45 
23:45 
Travnik 
24:00 
24:00 
Donji Vakuf 
00:45 
00:45 
Jajce 
01:35 
01:30 
Krupa 
02:30 
02:30 
Banja Luka 
03:15 
03:15 
Laktaši 
03:30 
03:30 
Nova Topola 
03:45 
03:45 
Bosanska Gradiška 
04:00 
04:00 
Zagreb 
06:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije