Sarajevo - Split
 
interni broj: 3709
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
14:30
Hadžići 
14:55 
14:55
Tarčin 
15:10 
15:10
Konjic 
15:38 
15:38
Jablanica 
16:05 
16:05
Mostar 
16:55 
17:00
Čitluk 
17:13 
17:13
Međugorje 
17:47 
17:47
Ljubuški 
17:56 
17:56
Vitina 
18:04 
18:04
Klobuk 
18:10 
18:10
Grude 
18:37 
18:37
Gorica (BIH-HR) 
18:55 
18:55
Donji Vinjani (HR-BIH) 
19:15 
19:15
Imotski 
19:25 
19:25
Krivodol 
19:38 
19:38
Lovreć 
19:49 
19:49
Cista Provo 
19:54 
19:54
Šestanovac 
20:05 
20:05
Zadvarje 
20:12 
20:12
Dubci 
20:20 
20:20
Omiš 
20:42 
20:42
Dugi Rat 
20:50 
20:50
Split 
21:10