popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3709
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
14:30 
Hadžići 
14:55 
14:55 
Tarčin 
15:10 
15:10 
Konjic 
15:38 
15:38 
Jablanica 
16:05 
16:05 
Mostar 
16:55 
17:00 
Čitluk 
17:13 
17:13 
Međugorje 
17:47 
17:47 
Ljubuški 
17:56 
17:56 
Vitina 
18:04 
18:04 
Klobuk 
18:10 
18:10 
Grude 
18:37 
18:37 
Gorica (BIH-HR) 
18:55 
18:55 
Donji Vinjani (HR-BIH) 
19:15 
19:15 
Imotski 
19:25 
19:25 
Krivodol 
19:38 
19:38 
Lovreć 
19:49 
19:49 
Cista Provo 
19:54 
19:54 
Šestanovac 
20:05 
20:05 
Zadvarje 
20:12 
20:12 
Dubci 
20:20 
20:20 
Omiš 
20:42 
20:42 
Dugi Rat 
20:50 
20:50 
Split 
21:10 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije