Sarajevo - Pula
 
interni broj: 8092
način prijevoza: autobus
prijevoznik: FILS - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: sri - čet - ned -
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
16:00
Visoko 
16:30 
16:30
Kakanj 
17:00 
17:00
Zenica 
17:30 
17:30
Žepče 
18:15 
18:15
Maglaj 
18:30 
18:30
Jelah 
19:20 
19:20
Zagreb 
23:55 
23:55
Rijeka 
02:50 
02:50
Pula 
04:30