popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
8092
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
FILS - Pula
prometuje:
do daljnjeg
dani:
sri - čet - ned -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
16:00 
Visoko 
16:30 
16:30 
Kakanj 
17:00 
17:00 
Zenica 
17:30 
17:30 
Žepče 
18:15 
18:15 
Maglaj 
18:30 
18:30 
Jelah 
19:20 
19:20 
Zagreb 
23:55 
23:55 
Rijeka 
02:50 
02:50 
Pula 
04:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije