Sarajevo - Mostar
 
interni broj: 1977
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
12:30
Pofalići 
12:35 
12:35
Nedžarići 
12:40 
12:40
Ilidža 
12:50 
12:50
Blažuj 
12:56 
12:56
Hadžići 
13:05 
13:05
Pazarić 
13:12 
13:12
Tarčin 
13:20 
13:20
Bradina 
13:25 
13:25
Podorašac 
13:36 
13:36
Konjic 
13:50 
13:50
Čelebići 
13:55 
13:55
Ostrožac 
14:02 
14:02
Jablanica 
14:10 
14:15
Donja Jablanica 
14:20 
14:20
Grabovica (BIH) 
14:30 
14:30
Drežnica (raskršće) 
14:35 
14:35
Salakovac 
14:50 
14:50
Potoci 
14:55 
14:55
Vrapčići 
15:00 
15:00
Mostar 
15:05