popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1983
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
06:00 
Pofalići 
06:05 
06:05 
Nedžarići 
06:10 
06:10 
Ilidža 
06:20 
06:20 
Blažuj 
06:26 
06:26 
Hadžići 
06:35 
06:35 
Pazarić 
06:42 
06:42 
Tarčin 
06:50 
06:50 
Bradina 
07:05 
07:05 
Podorašac 
07:16 
07:16 
Konjic 
07:20 
07:20 
Čelebići 
07:25 
07:25 
Ostrožac 
07:32 
07:32 
Jablanica 
07:40 
07:45 
Donja Jablanica 
07:50 
07:50 
Grabovica (BIH) 
08:00 
08:00 
Drežnica (raskršće) 
08:05 
08:05 
Salakovac 
08:20 
08:20 
Potoci 
08:25 
08:25 
Vrapčići 
08:30 
08:30 
Mostar 
08:35 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije