popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1981
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
18:00 
Pofalići 
18:05 
18:05 
Nedžarići 
18:10 
18:10 
Ilidža 
18:20 
18:20 
Blažuj 
18:26 
18:26 
Hadžići 
18:35 
18:35 
Pazarić 
18:42 
18:42 
Tarčin 
18:50 
18:50 
Bradina 
19:05 
19:05 
Podorašac 
19:16 
19:16 
Konjic 
19:20 
19:20 
Čelebići 
19:25 
19:25 
Ostrožac 
19:32 
19:32 
Jablanica 
19:40 
19:45 
Donja Jablanica 
19:50 
19:50 
Grabovica (BIH) 
20:00 
20:00 
Drežnica (raskršće) 
20:05 
20:05 
Salakovac 
20:20 
20:20 
Potoci 
20:25 
20:25 
Vrapčići 
20:30 
20:30 
Mostar 
20:35 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije