popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1979
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
15:30 
Pofalići 
15:35 
15:35 
Nedžarići 
15:40 
15:40 
Ilidža 
15:50 
15:50 
Blažuj 
15:56 
15:56 
Hadžići 
16:05 
16:05 
Pazarić 
16:12 
16:12 
Tarčin 
16:20 
16:20 
Bradina 
16:25 
16:25 
Podorašac 
16:36 
16:36 
Konjic 
16:50 
16:50 
Čelebići 
16:55 
16:55 
Ostrožac 
17:02 
17:02 
Jablanica 
17:10 
17:15 
Donja Jablanica 
17:20 
17:20 
Grabovica (BIH) 
17:30 
17:30 
Drežnica (raskršće) 
17:35 
17:35 
Salakovac 
17:50 
17:50 
Potoci 
17:55 
17:55 
Vrapčići 
18:00 
18:00 
Mostar 
18:05 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije