popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1977
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
12:30 
Pofalići 
12:35 
12:35 
Nedžarići 
12:40 
12:40 
Ilidža 
12:50 
12:50 
Blažuj 
12:56 
12:56 
Hadžići 
13:05 
13:05 
Pazarić 
13:12 
13:12 
Tarčin 
13:20 
13:20 
Bradina 
13:25 
13:25 
Podorašac 
13:36 
13:36 
Konjic 
13:50 
13:50 
Čelebići 
13:55 
13:55 
Ostrožac 
14:02 
14:02 
Jablanica 
14:10 
14:15 
Donja Jablanica 
14:20 
14:20 
Grabovica (BIH) 
14:30 
14:30 
Drežnica (raskršće) 
14:35 
14:35 
Salakovac 
14:50 
14:50 
Potoci 
14:55 
14:55 
Vrapčići 
15:00 
15:00 
Mostar 
15:05 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije