Sarajevo - Mostar
 
interni broj: 1976
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
11:30
Pofalići 
11:35 
11:35
Nedžarići 
11:40 
11:40
Ilidža 
11:50 
11:50
Blažuj 
11:56 
11:56
Hadžići 
12:05 
12:05
Pazarić 
12:12 
12:12
Tarčin 
12:20 
12:20
Bradina 
12:35 
12:35
Podorašac 
12:46 
12:46
Konjic 
12:50 
12:50
Čelebići 
12:55 
12:55
Ostrožac 
13:02 
13:02
Jablanica 
13:10 
13:15
Donja Jablanica 
13:20 
13:20
Grabovica (BIH) 
13:30 
13:30
Drežnica (raskršće) 
13:35 
13:35
Salakovac 
13:50 
13:50
Potoci 
13:55 
13:55
Vrapčići 
14:00 
14:00
Mostar 
14:05