popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1976
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
11:30 
Pofalići 
11:35 
11:35 
Nedžarići 
11:40 
11:40 
Ilidža 
11:50 
11:50 
Blažuj 
11:56 
11:56 
Hadžići 
12:05 
12:05 
Pazarić 
12:12 
12:12 
Tarčin 
12:20 
12:20 
Bradina 
12:35 
12:35 
Podorašac 
12:46 
12:46 
Konjic 
12:50 
12:50 
Čelebići 
12:55 
12:55 
Ostrožac 
13:02 
13:02 
Jablanica 
13:10 
13:15 
Donja Jablanica 
13:20 
13:20 
Grabovica (BIH) 
13:30 
13:30 
Drežnica (raskršće) 
13:35 
13:35 
Salakovac 
13:50 
13:50 
Potoci 
13:55 
13:55 
Vrapčići 
14:00 
14:00 
Mostar 
14:05 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije