popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1975
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
09:00 
Pofalići 
09:05 
09:05 
Nedžarići 
09:10 
09:10 
Ilidža 
09:20 
09:20 
Blažuj 
09:26 
09:26 
Hadžići 
09:35 
09:35 
Pazarić 
09:42 
09:42 
Tarčin 
09:50 
09:50 
Bradina 
10:05 
10:05 
Podorašac 
10:16 
10:16 
Konjic 
10:20 
10:20 
Čelebići 
10:25 
10:25 
Ostrožac 
10:32 
10:32 
Jablanica 
10:40 
10:45 
Donja Jablanica 
10:50 
10:50 
Grabovica (BIH) 
11:00 
11:00 
Drežnica (raskršće) 
11:05 
11:05 
Salakovac 
11:20 
11:20 
Potoci 
11:25 
11:25 
Vrapčići 
11:30 
11:30 
Mostar 
11:35 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije