Sarajevo - Kopar
 
interni broj: 147
način prijevoza: autobus
prijevoznik: SALINEA - Orašje
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
15:15
Visoko 
15:54 
15:55
Kakanj 
16:25 
16:25
Zenica 
16:45 
16:45
Žepče 
17:35 
17:35
Maglaj 
17:55 
17:55
Doboj 
18:25 
18:25
Gračanica 
18:55 
19:00
Lukavac 
19:30 
19:30
Tuzla 
19:45 
19:45
Srebrenik 
20:30 
20:30
Ormanica 
20:45 
20:45
Cerik 
20:50 
20:50
Brčko 
21:20 
21:20
Novo Mesto 
02:10 
02:10
Ljubljana 
03:10 
03:25
Kopar 
04:45