popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
147
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
SALINEA - Orašje
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
15:15 
Visoko 
15:54 
15:55 
Kakanj 
16:25 
16:25 
Zenica 
16:45 
16:45 
Žepče 
17:35 
17:35 
Maglaj 
17:55 
17:55 
Doboj 
18:25 
18:25 
Gračanica 
18:55 
19:00 
Lukavac 
19:30 
19:30 
Tuzla 
19:45 
19:45 
Srebrenik 
20:30 
20:30 
Ormanica 
20:45 
20:45 
Cerik 
20:50 
20:50 
Brčko 
21:20 
21:20 
Novo Mesto 
02:10 
02:10 
Ljubljana 
03:10 
03:25 
Kopar 
04:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije