popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1947
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
BLUE LINE - Herceg Novi
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
11:00 
Ilidža 
11:15 
11:15 
Hadžići 
11:30 
11:30 
Konjic 
12:30 
12:30 
Jablanica 
13:00 
13:00 
Mostar 
14:30 
14:30 
Počitelj 
15:00 
15:00 
Čapljina 
15:10 
15:10 
Doljani 
15:25 
15:25 
Metković 
15:45 
15:45 
Neum 
16:20 
16:20 
Herceg Novi 
18:50 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije