popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
7903
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
SMILJIĆ - Banja Luka
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
05:00 
Zenica 
06:15 
06:15 
Žepče 
07:00 
07:00 
Maglaj 
07:20 
07:20 
Doboj 
07:50 
07:50 
Derventa 
08:40 
08:40 
Prnjavor (BIH) 
09:15 
09:15 
Banja Luka 
10:15 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije