popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4476
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
MERIDIJAN - Vinkovci
prometuje:
do daljnjeg
dani:
uto -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Salzburg 
 
16:00 
Wels 
17:45 
17:45 
Linz 
18:30 
18:30 
Leoben 
20:30 
20:30 
Graz 
21:30 
21:30 
Spielfeld (A-SLO) 
22:30 
22:30 
Šentilj (SLO-A) 
22:50 
22:50 
Gruškovlje (SLO-HR) 
23:50 
23:50 
Macelj (HR-SLO) 
00:20 
00:20 
Zagreb 
01:10 
01:10 
Slavonski Brod 
03:45 
03:45 
Županja 
04:45 
04:45 
Vinkovci 
05:15 
05:15 
Đakovo 
06:00 
06:00 
Osijek 
06:45 
06:45 
Vukovar 
07:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije