popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

ride-sharing u regiji

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
55
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Rovinj 
 
08:45 
Bale 
09:05 
09:05 
Vodnjan 
09:25 
09:25 
Pula 
09:30 
09:30 
Loborika 
09:40 
09:40 
Marčana 
09:45 
09:45 
Prodol 
09:50 
09:50 
Hreljin 
09:55 
09:55 
Barban 
10:00 
10:00 
Raša Most 
10:10 
10:10 
Raša 
10:15 
10:15 
Labin 
10:20 
10:20 
Strmac 
10:25 
10:25 
Vozilići 
10:30 
10:30 
Plomin 
10:35 
10:35 
Vršak 
10:40 
10:40 
Zagorje 
10:45 
10:45 
Brseč 
11:09 
11:09 
Mošćenička Draga 
11:11 
11:11 
Medveja 
11:15 
11:15 
Lovran 
11:19 
11:19 
Ičići 
11:19 
11:19 
Opatija 
11:20 
11:20 
Rijeka 
11:45 
12:00 
Delnice 
12:45 
12:45 
Stubica 
13:15 
13:15 
Nadvučnik 
13:20 
13:20 
Severin na Kupi 
13:25 
13:25 
Zdihovo 
13:30 
13:30 
Bosanci 
13:35 
13:35 
Karlovac 
14:05 
14:05 
Zagreb 
15:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije