Rovinj - Zagreb
 
interni broj: 55
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Rovinj 
 
08:45
Bale 
09:05 
09:05
Vodnjan 
09:25 
09:25
Pula 
09:30 
09:30
Loborika 
09:40 
09:40
Marčana 
09:45 
09:45
Prodol 
09:50 
09:50
Hreljin 
09:55 
09:55
Barban 
10:00 
10:00
Raša Most 
10:10 
10:10
Raša 
10:15 
10:15
Labin 
10:20 
10:20
Strmac 
10:25 
10:25
Vozilići 
10:30 
10:30
Plomin 
10:35 
10:35
Vršak 
10:40 
10:40
Zagorje 
10:45 
10:45
Brseč 
11:09 
11:09
Mošćenička Draga 
11:11 
11:11
Medveja 
11:15 
11:15
Lovran 
11:19 
11:19
Ičići 
11:19 
11:19
Opatija 
11:20 
11:20
Rijeka 
11:45 
12:00
Delnice 
12:45 
12:45
Stubica 
13:15 
13:15
Nadvučnik 
13:20 
13:20
Severin na Kupi 
13:25 
13:25
Zdihovo 
13:30 
13:30
Bosanci 
13:35 
13:35
Karlovac 
14:05 
14:05
Zagreb 
15:00