Rijeka - Zagreb
 
interni broj: 53
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Rijeka 
 
15:00
Delnice 
15:45 
15:45
Stubica 
16:18 
16:18
Nadvučnik 
16:22 
16:22
Severin na Kupi 
16:30 
16:30
Zdihovo 
16:35 
16:35
Bosanci 
16:39 
16:39
Bosiljevo 
16:44 
16:44
Karlovac 
17:05 
17:05
Zagreb 
18:00